Kontakta oss

Kontakt 1

Niklas Lindh

VD / Ägare
  • Telefon: 0910 – 72 97 82
  • E-post: niklas@rostfria.se
Kontakt 2

Jonas Gustafsson

Produktionsansvarig / Ägare
  • Telefon: 0910 – 72 97 80
  • E-post: jonas@rostfria.se
Kontakt 3

Anna Wikman

Ekonomi
  • Telefon: 0910-72 97 77
  • E-post: anna@rostfria.se
Kontakt 4

Staffan Lundström

Produktionstekniker och beredning
  • Telefon: 0910-72 97 78
  • E-post: staffan@rostfria.se
Kontakt 5

Pontus Ågren

Produktionstekniker och beredning
  • Telefon: 0910-72 97 83
  • E-post: pontus@rostfria.se
Kontakt 6

Tobias Nilsson

Produktionstekniker och beredning
  • Telefon: 0910 – 72 97 79
  • E-post: tobias@rostfria.se
Kontakt 7

Mattias Lindh

Kvalitetsansvarig / Ägare
  • Telefon: 0910-72 97 77
  • E-post: mattias@rostfria.se
Kontakt 8

Ulf Björkman

Tekniker / Ägare
  • Telefon:  
  • E-post: ulf@rostfria.se

Kontakta oss

Nyfiken på att veta mer och vill komma i kontakt med oss? Lämna namn, e-postadress och telefonnummer så kontaktar vi dig.

Kontaktuppgifter

Skellefteå Rostfria AB
Hedgatan 49
931 49 Skellefteå

E-post: info@rostfria.se